250zł należy się też …….

W dniu dzisiejszym organizacje związkowe wystosowały pismo do pracodawcy. Uważamy, że koleżanki i koledzy przebywający na zwolnieniu lekarskim oraz koleżanki przebywające na urlopie macierzyńskim i wychowawczym powinny mieć również możliwość podpisania porozumienia. Zagwarantuje im to, że otrzymają 250zł premii oraz zostaną im przeliczone jubileusze i poprawa do wysokości wynegocjowanych w porozumieniu

Gdyby ktoś nie mógł tego zrobić osobiście może to zrobić drogą mailową. Odpowiedni druk należy wypełnić, podpisać własnoręcznie i wysłać na adres Działu Pracowniczo – Administracyjnego m_cwiekala@srubena.pl podany na stronie Śrubeny http://www.srubena.com.pl/kontakt/dzial-kadr Można to też zrobić pocztą tradycyjną listem poleconym.
O odpowiedni druk możecie się zwrócić do w.w. działu lub do przewodniczącego związku.
W racie problemów proszę o informację, podejmiemy interwencję.
UWAGA ! NASZA OPINIA JEST TAKA:
Pracownice, nasze koleżanki, które przebywają na urlopie macierzyńskim i wychowawczym powinny mieć przeliczone wynegocjowane wskaźniki na poziomie maksymalnym. Powinny mieć przeliczoną poprawę na poziomie 3,5%.
Dlaczego?
Bez Ich poświęcenia w wychowaniu następnych pokoleń nie możemy myśleć o solidaryzmie społecznym, który zagwarantuje w przyszłości godne emerytury.
PRACODAWCO WEŹ TO POD UWAGĘ!

Ten wpis został opublikowany w kategorii wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.