Regulamin wynagradzania – spotkanie 10 03 2021

8go marca, organizacje związkowe odrzuciły drugą wersję regulaminu wynagradzania. Nie wyraziliśmy tym samym zgody na wprowadzenie go w treści z dnia 19 02 2021 r., zaproponowanej przez pracodawcę.

Do pisma odrzucającego ten regulamin, załączyliśmy skorygowaną przez organizacje związkowe wersję regulaminu wynagradzania oraz naszą wersję regulaminu premiowania (10% premia), ponieważ uważamy, że obecny regulamin w niektórych punktach jest nieprecyzyjny oraz pozbawia niezasłużenie premii niektóre działy i wydziały.

Tu należy zaznaczyć, że sporo naszych poprawek, z dnia 21 01 2021 r., do pierwszej wersji regulaminu wynagradzania zostało uwzględnionych. Jednak nie wszystkie.

10 03 2021 odbyło się spotkanie, podczas którego punkt po punkcie negocjowaliśmy sporne zapisy. Pozostało parę nieuzgodnionych punktów. Jednak są to punkty o kluczowym znaczeniu dla pracowników.

O szczegółach napiszę po zakończeniu rokowań.

Na tym dwugodzinnym spotkaniu nie ustaliliśmy jednak finalnej wersji. Nie zdążyliśmy też omówić regulaminu premii. Następne spotkanie odbędzie się 16go marca br.

Trzeba przyznać, że spotkanie było konstruktywne. Mamy nadzieję, że 16go będzie równie konstruktywnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.